Oferta

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy. Jesteśmy specjalistami w zakresie konserwacji i naprawy żurawi, podnośników różnego typu i dźwigów budowlanych.

Obsługujemy maszyny z branży budowlanej, drogowej, produkcyjnej, transportowej. Zajmujemy się urządzeniami wszystkich popularnych marek, m.in. Palfinger, HMF, ATN, JTL, Genie, Snorkel i UPRIGHT. Współpraca z nami zapewni komfort pracy sprawnymi urządzeniami i pewność dobrze wykonanych prac serwisowych i konserwatorskich.

Części do maszyn w naszej ofercie

Naprawa żurawi i podnośników w wielu przypadkach nie byłaby możliwa bez odpowiednich części zamiennych. Dlatego podjęliśmy współpracę z czołowymi producentami tego rodzaju urządzeń, dzięki której zapewniamy naszym klientom dostęp do szerokiego wyboru części Palfinger i HMF. W naszej ofercie znajdują się też wysokiej jakości części innych producentów. Co ważne, jesteśmy oficjalnym serwisantem HMF i Palfinger – zapewniamy kompleksową i fachową obsługę wszystkich urządzeń tych marek.

Dlaczego warto z nami współpracować

Naszym głównym atutem są specjaliści, których zatrudniamy. To zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy mają ogromne doświadczenie, dzięki temu, że naprawili już setki maszyn. Oddajecie Państwo urządzenia w ręce fachowców, którzy naprawią dźwigi czy przeprowadzą konserwację podnośników zawsze z zaangażowaniem i troską o najdrobniejsze elementy. Mamy także nowoczesny park maszynowy, niezbędny w codziennej pracy. Wysoka jakość urządzeń, z których korzystamy, pozwala nam na sprawne funkcjonowanie i dokonywanie napraw w najkrótszym możliwym czasie, tak aby maszyny jak najszybciej wróciły do pracy.

Wykorzystujemy oryginalne części zamienne. To daje pewność, że maszyny będą zawsze odpowiednio funkcjonowały, zapewniając bezpieczeństwo pracownikom.

Wykorzystujemy nowoczesne, sprawdzone rozwiązania, jesteśmy zawsze na bieżąco z tym, co zmienia się w branży, żeby jak najlepiej pomóc naszym klientom. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wątpliwości. Zapraszamy do współpracy.

Serwis żurawi przenośnych

Mamy wieloletnie doświadczenie w serwisie żurawi przenośnych. Żurawie przenośne to Hydrauliczne Dźwigi Samochodowe, czyli w skrócie HDS. Są montowane na samochodach ciężarowych, ich zaletą jest duża mobilność i możliwość pracy w miejscach niedostępnych dla większych maszyn.

Podczas serwisu zrobimy odpowiedni przegląd, wymienimy zużyte części, przeprowadzimy modernizacje i działania konserwacyjne. Poprawi to efektywność pracy maszyny, wpłynie na wydłużenie jej żywotności i sprawne funkcjonowanie mechanizmów. A w razie konieczności jesteśmy w stanie uporać się nawet z najbardziej skomplikowanymi awariami sprzętu oraz problemami związanymi z nieprawidłową pracą podzespołów urządzeń.

Naprawa żurawi

Zajmujemy się szeroko rozumianą naprawą żurawi samojezdnych i innych. Żurawie czy podnośniki zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów są jednymi z urządzeń technicznych podlegających dozorowi technicznemu, co oznacza, że konieczne jest wykonywanie przy nich prac serwisowych i konserwacji przez specjalistów, posiadających zaświadczenie kwalifikacyjne wydane przez Urząd Dozoru Technicznego. Mamy odpowiednią wiedzę, kwalifikacje i niezbędne uprawnienia UDT konieczne do przeprowadzenia napraw żurawi czy serwisu podnośników. To gwarantuje, że prace zostaną wykonane na odpowiednim poziomie, a maszyna wróci do pracy odpowiednio przygotowana. Codzienna eksploatacja urządzeń wiąże się ze zużyciem poszczególnych części, konieczna jest wtedy ich wymiana. Sprowadzamy na zamówienie części zamienne do żurawi: Grove, Liebherr, Demag, ADK, Tadano Faun, IFA.

Serwis podnośników

Zapewniamy profesjonalny serwis podnośników koszowych, ich fachową naprawę i konserwację. Oferujemy pomoc w pozbyciu się wszelkich awarii, doradzamy w zakresie eksploatacji urządzeń. Oferujemy również szeroki wybór części zamiennych do podnośników różnego typu: zajmujemy się serwisem i naprawą oraz konserwacją podnośników teleskopowych wolnobieżnych i nożycowych. Podczas serwisu przeprowadzimy wymianę czy regenerację zużytych części, niezbędne naprawy, modernizację, likwidację luzów i wycieków, oczywiście w zależności od potrzeb. Możemy przeprowadzić także remont kapitalny. Wykonujemy profesjonalną diagnostykę i kompleksową naprawę maszyny. Dokonujemy niezbędnych konserwacji zgodnie z zaleceniami producenta.

Naprawa podnośników nożycowych

Zajmujemy się naprawą podnośników nożycowych różnych marek. Szybko i skutecznie pozbędziemy się każdej awarii, zarówno w obrębie samego urządzenia, jak i jego podzespołów. Poza samymi naprawami oferujemy doradztwo w zakresie serwisu podnośników różnego rodzaju, w tym również platform nożycowych. Pomożemy wybrać najlepsze rozwiązania także w zakresie remontów i konserwacji urządzeń. Naprawę podnośników nożycowych zawsze wykonujemy zgodnie z zaleceniami producenta oraz z użyciem idealnie dobranych komponentów, dlatego jej efekty są w pełni zadowalające, a maszyna może szybko wrócić do pracy.

Konserwacja podnośników teleskopowych wolnobieżnych

Zajmujemy się konserwacją podnośników teleskopowych wolnobieżnych. Podnośniki teleskopowe są jednym z rodzajów podnośników koszowych. Wyróżnia je budowa ramienia: mają człony teleskopowe, które wysuwają się z siebie podczas pracy, a zakończone są ramieniem pomocniczym lub koszem. Podnośnik teleskopowy jest idealny do pracy na dużych wysokościach. Może obracać się o nawet 360 stopni, a ramiona teleskopowe osiągają duże zasięgi po rozłożeniu, jednak poza tym sam podnośnik ma niewielkie rozmiary.

Poza konserwacją podnośników teleskopowych zajmujemy się szeroko rozumianymi pracami konserwacyjnymi wszelkich innych urządzeń podnośnikowych i dźwigowych, na przykład serwisem żurawi. Prowadzimy serwis i konserwację między innymi marek: JLG, Teupen, Haulotte, Iteco, Genie i Upright.

Naprawa i konserwacja hakowców

Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy z naszą firmą. Oferujemy wysokiej jakości usługi związane z konserwacją i naprawą dźwigów, a także serwisem podnośników. Oprócz tego zajmujemy się fachową naprawą hakowców. Posiadamy niezbędne certyfikaty oraz pozwolenia, a także wieloletnie, bogate doświadczenie w tej kwestii. Zachęcamy do kontaktu z siedzibą naszej firmy w Łodzi. Wśród serwisowanych przez nas urządzeń jest sprzęt następujących marek: Pilfinger, Teupen, Iteco, Grove itd. Oferujemy także szeroki wybór części ATN. Szczegóły naszej oferty znajdą Państwo na naszej stronie. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym biurem.

Platformy załadowcze ATN i innych marek

Oferta naszej firmy obejmuje naprawę i konserwację bardzo szerokiej gamy urządzeń wielu marek. Wyzwania nie stanowią dla nas m.in. platformy ATN służące do załadunku i wyładunku towarów. Te solidne urządzenia nie ulegają częstym awariom, jednak wymagają regularnej konserwacji i okazjonalnej naprawy. Nasz personel ma niezbędną wiedzę oraz umiejętności, a także wieloletnie doświadczenie w tym zakresie. Dlatego świadczymy kompleksowe oraz w pełni profesjonalne usługi. Jesteśmy w stanie usunąć każdą, nawet bardzo poważną awarię platform i podestów ATN. Dysponujemy szeroką gamą części zamiennych, a nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści.

Naprawa wózków widłowych

Naszą specjalnością są nie tylko żurawie i podesty, ale również wózki widłowe. Świadczymy profesjonalne usługi związane z ich konserwacją, serwisem oraz naprawą, wykorzystując wszechstronną wiedzę i doświadczenie naszego zespołu, zaawansowany sprzęt oraz najwyższej jakości części zamienne. Wszystkie awarie usuwamy szybko i profesjonalnie, dodatkowo oferując doradztwo w kwestii eksploatacji sprzętu. Mamy wieloletnie doświadczenie oraz fachową wiedzę w zakresie serwisowania wózków widłowych i innego sprzętu. Oferujemy również szeroki wybór części zamiennych, dzięki czemu możemy realizować nawet bardziej skomplikowane prace.